• ما کاوش رایان هستیم
    ما عاشق کارمان هستیم

درباره ما بدانید

 

تمرکز اصلی فعالیت  بر سه محور طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و شبکه های کامپیوتری است که در یک مجموعه برنامه ریزی و سازماندهی شده است تا بتواند جوابگوی بخش بسیار بزرگی از تقاضای بازار تخصصی طراحی سایت، بهینه سازی وب سایت و شبکه های کامپیوتری باشد.

مهارتهای ما

برنامه نویسی وب90%
HTML/CSS100%
گرافیک وب80%
طراحی وب سایت95%
سئو70%

مجوزها

logo-samandehi

مشاهده تیم کاری ما

سعید هنرمند

سعید هنرمند

CEO
علی دانتیسم

علی دانتیسم

Front-End Web Developer | Android programmer
شهداد الستی

شهداد الستی

طراح وب
سپیده عبادی

سپیده عبادی

طراح وب

چشم انداز ما

ارائه خدمات تخصصی ، بهینه و مستمر در زمینه فناوری اطلاعات و سیستم های تحت وب که از یک سو نیازها و خواسته های سازمانها و شرکتهای تجاری ایرانی را به بهترین وجه برآورده می سازد و از سوی دیگر هماهنگ با رشد و تحولات تکنولوژیکی روز دنیا پیش می رود.

خط مشی ما

خط مشی ما بر مبنای کرامت انسانی، اعتماد متقابل و كار گروهی هدفمند استوار است و همواره در تلاش برای رقابت، آزمایش، ارزیابی مجدد و بهبود استانداردهای حرفه ای خود می باشیم.

اهداف ما

حضور فعال در انجام پروژه ها در زمینه طراحی و تولید نرم افزارهای کاربردی تحت وب و ارتقاء مداوم سطح علمی و توانایی فنی شرکت برای انجام پروژه های ملی و بین المللی

انتخاب ما

ما تمامی پروژه های خود را مطابق با آخرین استاندارد های روز دنیا پیاده سازی می کنیم پس هیچ جای نگرانی بابت قدیمی بودن تکنولوژی و کیفیت وب سایت شما وجود ندارد و با وجود اینکه کیفیت وب سایت ها و سایر پروژه های طراحی شده از سوی ما بسیار بالا است ، دارای قیمت بسیار مناسبی نیز در قیاس با سایر رقبا می باشد

تماس با ما

  • info@kavoshrayan.org
  • +98 (21) 44406948
  • +98 (21) 44423117
  • طهران - جنت آباد - لاله شرقی - مجاهد کبیر جنوبی - نبش بنفشه ششم شرقی