چرا وب سایت ؟


شاید این سوالی باشد که در ذهن شما که اصلا چرا باید محیط اینترنت فعالیت کنیم و اصلا چرا باید وب سایت داشته باشیم.
همانطور که خود شما هم حتما دیده اید در دنیای مدرن امروز که اکثر افراد با گوشی موبایل، تبلت و یا لپ تاپ و کامپیوتر خود به اینترنت دسترسی دارند دیگر برای پیدا کردن نیاز خود در اینترنت در پی آن میگردند تا کوچه خیابان ها . اگر هم اینطور نباشد حداقل آدرس مکانی که خدمات مورد نظر را ارئه میکند را از اینترنت دریافت میکنند و مستقیما به همان مرکز رفته و از آنجا خرید میکنند.
حال اگر شما در اینترنت حضور نداشته باشید یعنی بسیاری از مشتریانی که از این طریق به شما دسترسی خواهند داشت را ندارید ، یک وب سایت در واقع یک شعبه دیگر از شما در سطح اینترنت است که کلیه اطلاعات شما در آن قرار گرفته است مثل اطلاعات تماس شما، تنوع محصولات و خدمات شما به همراه تصاویر و توضیحات کامل و امکان خرید به صورت آنلاین ، اخبار شما و ...
هرچند ویژگی های وب سایت به همین جا ختم نمیشود، اما شما این نکته را در نظر بگیرید که می‌توانید صدها ویژگی را با هزینه ای خیلی کمتر از اجاره مغازه و ... داشته باشید . بماند که وب سایت یک اعتبار هم به کسب و کار شما می‌دهد و باعث بیشتر شدن ارزش تبلیغات میشود.
وب سایت شما که یک بار طراحی میشود و یک هزینه دارد و فقط شما سالیانه هزینه هاست و دامنه را میپردازید که آن هم در مقابل سودی که حاصل میکنید بسیار ناقابل است.
در طراحی وب سایت میتوانید به طراح وب سایت بگویید که سایت را طوری طراحی کند که خدمات شما را بیش از آنکه هست نمایش دهد و این یعنی یه مزیت خاص برای شما و کسب اعتبار برای شما، و یا اصلا شاید شما یک فعالیتی را آموخته اید که از نظر شما شاید چیز مهمی نباشد اما فراموش نکنید که بسیاری از افراد به خدمات شما نیازمندند که شما میتوانید با داشتن یک وب سایت آن را ارائه کنید و کسب درآمد کنید.
جالب این است که وب سایت شما در 24 ساعت روز و 7 روز هفته پذیرای کاربران اینترنت است و در هر ساعتی از شبانه روز کاربر میتواند به وب سایت شما دسترسی داشته باشد و ثبت سفارش کند، ویا نظر خود را در مورد محصولات شما بگوید.
مطمئن باشید اگر وب سایت شما با اصول طراحی شده باشد به طوری که بازدید کننده را تبدیل به مشتری نماید و شما در کار خود پشتکار داشته باشید حتما پیروز خواهید شد و به نتیجه مطلوب خواهید رسید .

یازده دلیل در پاسخ یک سوال ؛ چرا باید وب سایت داشته باشیم ؟

۱- وب سایت در نقش بروشور و کاتالوگ آنلاین :
کاتالوگ و بروشور کسب و کار شما در ۲۴ ساعت امکان ارائه شدن به مشتریان را خواهد داشت. این را مقایسه کنید با هزینه های گزافی که تاکنون برای تهیه و توزیع بروشورهای کاغذی انجام داده اید تا به ارزش وب سایت بیشتر پی ببرید.
۲- نمایش حرفه ای بودن و ارزش کسب و کار :
۳- در معرض دید مشتریان بیشتری قرار بگیرید :
۴- فرصت اثرگذاری روی مشتریان بالقوه :
۵- وب سایت در نقش واحد خدمات مشتریان ۲۴ ساعته :
۶- ارائه سریع آخرین محصولات و خدمات :
۷- تقویت بخش بازاریابی:
۸- پشتیبانی ۲۴ ساعته :
۹- فرصت بلاگ نویسی و اشتراک گذاری عقاید و تجربیات شخصی :
۱۰-یک رسانه در اختیار دارید :
۱۱- شانس رقابت با غول های کسب وکار :